کد خبر: ۵۸۷
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۴۰۳ - ۲۱:۳۵
مهمترین رسالت مجلس آینده، ارائه تصویر جدیدی مبتنی بر امید و استوار بر راهکارهای اجرایی است.
منتخب مردم تهران، در مجلس شورای اسلامی، گفت: مهمترین رسالت مجلس آینده، ارائه تصویر جدیدی مبتنی بر امید و استوار بر راهکارهای اجرایی است.

به گزارش گروه سیاسی ایران آنلاین، منوچهر متکی منتخب مردم تهران، شمیرانات، اسلامشهر و ری در مجلس دوازدهم در حاشیه همایش وحدت برای تحول گفت: نشست امروز با حضور یکصد نفر از منتخبان مجلس برگزار شد و اولین دستور کار مرور شرایط کلان کشور در بخش های مختلف و در چند فصل بوده است. وی با بیان اینکه هر فصل با مشارکت منتخبان مطرح شد، افزود: دستور دوم نشست نیز درباره ضرورت تحول در رویکردها و کارکردهای مجلس دوازدهم است که مهمترین موضوع است. منتخب مردم تهران، شمیرانات، اسلامشهر و ری در مجلس دوازدهم با تاکید بر اینکه مهمترین رسالت مجلس آینده تصویر جدیدی مبتنی بر امید و استوار بر راهکارهای اجرایی بوده و کارکرد کمیسیون ها و مجلس پرهیز از انباشت طرح ها ‌و مطالبات است.


متکی یادآورشد: در سال های اخیر تغییرات متعددی در ایین نامه نویسی داخلی مجلس ایجاد شد و نشان داده هر که جلوتر رفته به سمت ریاست محور رفته در حالی که باید به سمت صحن محور باشد و این موضوعاتی است که در هم اندیشی ها مطرح شد وی با اشاره به اینکه اگر به کار اساسی در مجلس نپردازیم در گیر حاشیه می شویم، اظهار داشت: اگر دستگاه اجرایی جایگاه لازم را در اجرا نداشته باشد باید کمیسیون مجلس را هم بررسی کرد و معتقدیم پیشگیری مهم تر از درمان است.

send
ارسال به دوستان
print
نسخه چاپی
بازگشت به ابتدای صفحه
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد