دوشنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۸ - 2019 May 27
|
کد خبر: ۲۲۲
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۲:۴۵
آقای هاشمی را باید با تمام کارهای مثبتی که انجام داده و اشکال‌هایی که بر او مترتب است مانند سیاستمداران دیگر مورد ارزیابی قرار داد.
منوچهر متکی وزیر سابق امور خارجه با خاطره‌ای مبنی بر رفتار هاشمی رفسنجانی نسبت به فرزندانش گفت: یک نماینده مجلس از آقای هاشمی خواست تا پسرش را بخواهد و یک کشیده توی گوشش بزند!

به گزارش سراج۲۴، اخیرا منوچهر متکی در جمعی  با اشاره به نوع رفتار هاشمی رفسنجانی نسبت به فرزندانش اظهار کرد: آقای هاشمی را باید با تمام کارهای مثبتی که انجام داده و اشکال‌هایی که بر او مترتب است مانند سیاستمداران دیگر مورد ارزیابی قرار داد.

وی ادامه داد: در سال 63 یا 64 به یاد می‌آورم یکی از نمایندگان مجلس می‌رود پیش آقای هاشمی و می‌گوید در استان مازندران منطقه‌ای به نام «میان‌کاله» داریم و آن منطقه قبل و پس از انقلاب محل مهاجرت پرندگان و نگهداری حیوانات بوده است و منطقه شکار ممنوع محسوب می‌شود.

متکی با بیان اینکه قبل از انقلاب تنها شاپور غلامرضا برای شکار در آن منطقه اقدام می‌کرد و منطقه برای او قرق می‌شد، بیان کرد: نماینده مجلس به آقای هاشمی گفت که هفته گذشته منطقه را برای شکار یکی از فرزندان شما قرق کردند تا شکار کند و این امر برای مردم منطقه تداعی شده که حوادث قبل از انقلاب می‌خواهد زنده شود.

وزیر سابق امور خارجه افزود: آقای هاشمی از رفتار فرزندش اظهار بی‌اطلاعی کرد و نماینده مجلس به وی گفت که بنده حالا به شما گفتم و دانستید و از شما می‌خواهم دستور دهید مدیرکل محیط زیست آن منطقه را برکنار کنند و پسرتان را بخواهید و یک کشیده توی گوشش بزنید که دیگر از این کارها نکند.
send
ارسال به دوستان
print
نسخه چاپی
بازگشت به ابتدای صفحه
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد