متکی: رئیسی نامزد پاکدست و قابل اعتماد برای کشورداری است
سخنگوی شورای وحدت اصولگرایان گفت: شخصیت رئیسی وحدت آفرین است و اگر وارد انتخابات شود شورای وحدت از او حمایت می‌کند.

به گزارش حوزه احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، منوچهر متکی سخنگوی شورای وحدت در همایش عصر جمعه ۱۵ اسفند کمیته کارگری که در محل همایش‌های آدینه برگزار شد، با تاکید بر لزوم تلاش برای دستیابی به وحدت و اجماع نظر همه نیرو‌های انقلابی و ارزشی افزود: شخصیت آقای رییسی اجماع آفرین و وحدت آفرین است. اگر آقای رئیسی به میدان انتخابات وارد شود ما به عنوان شورای وحدت قویا از او حمایت می‌کنیم.

او در بخش دیگری از سخنان خود گفت: ‎ما به مردم پیشنهاد می‌کنیم که آقای رئیسی نامزد پاکدست و قابل اعتماد برای کشورداری است.

‎متکی ادامه داد: قبل از ورود آقای رئیسی به قوه قضاییه، مردم نسبت به مبارزه با فساد و اینکه جلوی دزدی‌ها و حرام خواری‌ها و پلشتی‌ها گرفته شود کاملا ناامید شده بودند، اما وقتی آقای رئیسی به قوه قضاییه رفتند یک بارقه‌ی امیدی در میان مردم ایجاد شد.

سخنگوی شورای وحدت افزود: شورای وحدت معتقد است که همه باید در تصمیم گیری و ایجاد زمینه برای برگزاری انتخابات پرشور و آینده ساز شریک باشند فلذا برای این هدف، از اقشار مختلف و احزاب و تشکل‌ها و اساتید و دانشجویان و رزمندگان و زنان و کارگران و فرهنگیان دعوت کرد که در فرایند این تصمیم‌گیری و تصمیم سازی حضور و مشارکت داشته باشند. ما بر این باوریم که انتخابات سال آینده بسیار کلیدی و تعیین کننده است و باید با تقویت خط انقلابی و نگرش اصیل اسلامی ایرانی مسیر پیشرفت و تعالی ایران عزیز با جدیت و اهتمام مضاعف دنبال شود و کمبود‌ها و کاستی‌هایی که در چند سال اخیر داشتیم جبران گردد.

در این همایش که به همت کمیته کارگری شورای وحدت برگزار شد، نمایندگان و فعالان تشکل‌های کارگری به طرح‌نقطه نظرات و دیدگاه‌های خود پرداختند و مهمترین مطالبات و مشکلات اقشار کارگری را مورد بحث و بررسی قرار دادند.