جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ - 2020 August 14
|
کد خبر: ۴۹۰
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۴ - ۱۸:۲۹
اینکه مقام معظم رهبری مدام روی مقوله درون‌زا و برون‌زا در حوزه امنیت ملی تاکید دارند، نشان می‌دهد که از نظر ایشان باید نسبت به توسعه درون‌زا بیش از پیش توجه داشته باشیم.
وزیر اسبق امور خارجه گفت: اقتدار درونی نظام با تدابیر رهبر معظم انقلاب اسلامی حاصل شده است.

 به گزارش حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، منوچهر متکی وزیر اسبق امور خارجه که در نشست تخصصی بررسی نقش مسائل سیاسی و بین‌الملل در استحکام درونی نظام در دانشگاه عالی دفاع ملی سخن می‌گفت، با بیان اینکه مقوله‌های دورن‌زا و برون‌زا باید به طور جدی و دقیق مورد بررسی قرار بگیرد، گفت: اینکه مقام معظم رهبری مدام روی مقوله درون‌زا و برون‌زا در حوزه امنیت ملی تاکید دارند، نشان می‌دهد که از نظر ایشان باید نسبت به توسعه درون‌زا بیش از پیش توجه داشته باشیم. 
 
وی با بیان اینکه اهمیت پیشرفت و توسعه درون‌زا منجر به افزایش استحکام درونی نظام می‌شود، تاکید کرد: مجموعه مقالاتی که در نشست‌های تخصصی ارائه شد مطلوب بود، اما باید دقت و تامل بیشتری به مفاهیم درون‌زا که منجر به افزایش اقتدار و عزت ملی می‌شود، داشته باشیم. 
 
متکی گفت: بحث مهمی که ما پیش رو داریم، اقتدار درونی نظام است که این اقتدار با تدابیر رهبر معظم انقلاب اسلامی حاصل شده است. 
send
ارسال به دوستان
print
نسخه چاپی
بازگشت به ابتدای صفحه
برچسب ها: رهبر انقلاب
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد